E-Katalog

E-Katalog

Eğitim Kataloğu
Eğitim Kataloğu

2011 yılında kurulan ODAKSAN MÜHENDİSLİK, makine imalat ve otomasyonu alanında edinmiş olduğu tecrübeyi eğitim alanında paylaşabilmek amacıyla MEKATRONİK PLC EĞİTİM MERKEZİNİ hizmete sunmuştur. Gaziantep Teknopark ve Ankara Ostim Eğitim merkezleri ile özel tasarım eğitim setleri ve uzman eğitici kadrosu ile uygulamalı eğitim imkanı sağlamaktadır.

Mekatronik PLC Eğitim Merkezi müşterilerine sağlamış olduğu eğitim kalitesini en üst düzeyde tutup, kendilerinin yetkin, etkin ve donanımlı olarak piyasada söz sahibi olmalarını, otomasyon alanında kendi çözümlerini üretmelerini ve kalıcılık sağlamalarını amaçlamaktadır.

PLC Eğitimini sadece teoriyle değil özel tasarlanmış mekatronik eğitim setleriyle fabrika ortamını gerçek zamanlı simüle ederek katılımcıların pratiklik ve etkinlik kazanması öncelikli hedefidir.

Endüstrinin her alanda otomosyonlaşması karşısında faklı bir donanım alt yapısı ve eğitim içeriği ile piyasada ihtiyaç olan kalifiye personeli, donanımlı ve uzman eğitmen kadrosuyla yetiştirmeyi kendine misyon olarak belirlemiştir.

PDF dosyasını görüntüle
WhatsApp Destek Hattı